SUITE - kuchyňské dřezy, vodovodní baterie, kuchyňské příslušenství

Zastupované značky

SCHOCK

Granitové a nanogranitové dřezy, příslušenství a doplňky ke dřezům, těsnící lišty, vodovodní baterie. Německá značka Schock v sobě zahrnuje tradici a vývoj trvající déle než 80 let. Již od roku 1924, kdy byla založena společnost Schock, byla historie společnosti založena na úspěchu inovativních řešení. V roce 1979 byla firma Schock první v Evropě, kdo začal vyrábět dřezy na bázi lisovaných křemenných, plně probarvených krystalických směsí spo- jených speciálním akrylátovým pojivem. Následné zlepšování a optimalizace umožnila v roce 1984 materiál patentovat pod názvem Cristalite®. Technologie, kterou firma Schock vynalezla, je nyní používána pro výrobu více než milionu akrylátových kompozitních dřezů ročně po celém světě. Tuto metodu používají pod licencí výrobci v Evropě, Asii i USA. Firma však nikdy nechtěla usnout na vavřínech, proto jde se svým výzkumem a vývojem stále dopředu. Důkazem budiž nejen nové revoluční materiály Cristadur ® a Cristastone®, ale i třeba trvalá antibakteriální úprava materiálů díky zapuštěným iontům stříbra. Materiál je ale jedna stránka. Firma věnuje velkou pozornost i nejmenším detailům, které dělají každoden- ní život jednodušším. Ať už je to přesné frézování odtoků, což eliminuje místo s největším usazováním špíny a vznikem bakterií, nebo patentovaný přepad QuickClean®, nebo prostě jenom design, tedy kombinace vzhledu a praktické užitnosti dřezů.

V prosinci 2010 firma získává strategického partnera Equita holding. Získává dodatečné zdroje na další expanzi a potvrzení výrobce a vývojáře č. 1 v oboru granitových dřezů. Generální zastupování -Spolupráce trvala 1998 -2013 na exkluzivní bázi. Od 2014 řeší interní pracovníci Schock GmBH

CM

Nerezové dřezy. Italská firma CM byla založena v roce 1967. Firma se již od počátku spe- cializovala na práci s ocelí, což velmi brzy vedlo k výrobě všestranných nerezových dřezů a pracovních ploch. CM pracuje s nejprestižnějšími italskými výrobci kuchyní, kterým dodává ze své široké nabídky dřezy, pracovní plochy a dvířka skříněk. CM představuje kom- binaci italského stylu a designu společně s velmi kvalitními nerezovými výrobky, vyrobené s důrazem na detail a moderní design.

REGINOX

Nerezové dřezy. Holandská firma Reginox vyniká zejména vysokou úrovní technologie a zpracování. Vyrábí dřezy všech možných tvarů a velikostí, z nichž jsou v naší kolekci vybrány zejména ty inovativní, nebo na trhu chybějící modely. Dalším sortimentem jsou nerezová umyvadla do koupelen a nerezové pracovní plochy. Firma Reginox je jedním z největších tradičních výrobců nerezových dřezů na světě.

TECNOINOX

Vestavné odkapávače na nádobí, výsuvné sortéry na třídění odpadu. Italská firma Tecnoinox představuje moderního zpracovatele nerezové oceli. Jimi nabízený sortiment, jako speciál- ní vestavné odkapávače, výsuvné soléry odpadů, zásuvkové třídiče apod., je vyráběný s velkým důrazem na kvalitu, detaily a velmi moderní a čistý design.

SAVIL

Vodovodní baterie. Italská firma Savil byla založena v roce 1968, jejíž zakladatelé měli bohaté zkušenosti z dřívějšího zaměstnání v již zrušené továrně na výrobu vodovodních baterií a kohoutků, které byly známé po celé Evropě. Jedná se o rodinnou firmu, jejíž vedení nyní převzala druhá generace, která přináší nové zkušenosti a inovace. Kompletní výroba baterií od vývoje, přes výrobu formy, odlévání, povrchové úpravy a kompletaci, umožňuje firmě Savil pružně reagovat a podílet se na nových trendech. V nabídce jsou však zastoupe- ny i klasické, až rustikální designy baterií.


© kreativní webdesign, tvorba www stránek: NET-VOR | validní xhtml a CSS