SUITE - kuchyňské dřezy, vodovodní baterie, kuchyňské příslušenství

O nás

Spolehlivě plníme Vaše požadavky, nasloucháme Vám ...

Stanislav KovaříkVznik SCoQ byl v roce 2000. Předchůdkyní byla firma výhradně zastupující společnost Schock & Co GmbH, kterou (kromě dalších značek) stále exkluzivně zastupujeme.

Náš dlouhodobě stabilní tým složený z odborníků se od počátku zaměřuje především na objevování a zavádění komponent pro kuchyně splňujících vysokou kvalitu a zajímavý design.

Ponecháváme sobě i Vám svobodu nezapadnout do průměrné nabídky na trhu. Tvoříme výběr toho zajímavějšího od různých osvědčených značek, který zařazujeme do Suite – Collection of quality. Suite - Collection of quality pak značně zjednodušuje Váš výběr. Dnes je na trhu nepřehledná směs nabídky různých značek i jejich „levných“ napodobenin. Suite – Collection of quality Vám garantuje originální původ u renomovaného výrobce a výhodný poměr originálního designu a vysoké kvality k ceně.

V současnosti jsme významným stabilním dodavatelem všech renomovaných českých i zahraničních značek kuchyní působících na českém trhu. Dodáváme také samostatným kuchyňským studiím a výrobcům kuchyní, kteří dbají na dobrou kvalitu a estetickou úroveň svých výrobků.

Ing. Stanislav Kovařík SCoQ / Výkonný a marketingový ředitel . Media & PR

Produkty, design a kvalita

Stanislav Kovařík Suite – Collection of quality Vám garantuje originální původ výrobku u renomovaného výrobce a výhodný poměr originálního designu a vysoké kvality provedení k ceně. Náš výběr nepreferuje co nejnižší cenu, ale co nejvýhodnější cenu. Kolekci každoročně obnovujeme a rozšiřujeme.

V současnosti se můžete zcela spolehnout na náš výběr obsahující: elegantní kuchyňské dřezy, vodovodní baterie, systémy na ukládání nádobí, odpadkové koše a sortery, drtiče kuchyňského odpadu a těsnící a dekorační lišty do kuchyní.

Suite - Collection of quality Vám zajišťuje jednoduchý a kvalitní výběr. Já Vám mohu slíbit výhodné obchodní podmínky a spolehlivost.

Ing. Martin Melichar, obchodní ředitel / dnes Area manager Schock, GmbH

Kvalitní tým

Stanislav Kovařík Nejen obvyklou spolupráci, novinky, a zajímavosti, které Vám přináší Suite - Collection of quality. Mohu Vám nabídnout víc. Odborný pohled do světa užitého designu, který průběžně sledujeme i přístup k mediálním zázemím renomovaných značek, se kterými jsme v neustálém kontaktu. Naše spolupráce povede jistě stejně jako doposud ke skvělým výsledkům. A hlavně: budeme spolupracovat jako přátelé.

Jana Kovaříková,HR

stálý kontakt a péče o zákazníky

Stanislav Kovařík Každý den mám radost, když vše funguje, jak má. I já jsem tady proto, aby tomu tak bylo. Jednoduše. S důvěrou se na mě obraťte, ráda pro Vás udělám to nejlepší.

Tereza Mattušová, Assistentin / dnes Schock GmbH , customer support

Logistika

Stanislav Kovařík Suite - Collection of quality má velmi dobře vyřešenu kompatibilitu jednotlivých výrobků. Náš jedinečný výběr z kvalitních značek a výrobců minimalizuje možné problémy. Pokud však budete potřebovat s něčím pomoci, vyřeším to, rychle, přesně a rád.

Břetislav Vlk, technik /

Zákaznická podpora po celé ČR

Stanislav Kovařík Víme, že Vám přinášíme ve Suite Collection of Quality výborné věci. Jsme tu pro Vás především jako podpora a zdroj všech informací, které potřebujete Vy i Vaši klienti.

Rádi se s Vámi setkáváme a uděláme vše pro to, abyste i Vy viděli rádi nás, a to kdykoli bude třeba.

Ing. Vlastislav Kalivoda a Petr Mendel, zákaznická podpora


© kreativní webdesign, tvorba www stránek: NET-VOR | validní xhtml a CSS